Noorus Spas toimus FKU Talvelaager

27-29.11.2020 Toimus meie ühingu talvelaager. 

27.-29. novembril 2020 toimus Eesti Fenüülketonuuria Ühingu talvelaager Narva-Jõesuu spahotellis „Noorus“. Keeruliste aegade tõttu järgisime üritusel kõiki reegleid ja piiranguid, seda enam oli tundsime rõõmu võimalusest taas kohtuda. Reede õhtul toimus ühingu koosolek, mille käigus said osalejad ülevaate 2020. aastal toimunud sündmustest, muudatustest uudistest jne. Külas olid ka NutriMedicali esindajad Berit Laanem ja Marika Vendt, kes tutvustasid oma tegevust. Kõige lõpuks tegid väikesed osalejad üheskoos PKU-kõlbulikku kirjut koera. Samuti oli rõõm jagada ja saada kingitusi- siinkohal soovime tänada toetajaid, kelleks on ikka ja jätkuvalt NutriMedical (eritoit ja madala valgusisaldusega toiduained), Vitaflo (eritoit jms), Largo (mahlad). Eriti suur tänu EPIfondile ja TÜK Lastefondile ürituse kaasrahastamise eest!

 

Laupäeva hommikupoolik tõi kaasa trenni värskes õhus ja ühispildi. Samuti osales laagris meie alatine tugi, toitumisnõustaja Siret Saarsalu, kellele paljudel oli erinevaid õige toitumisega seotud küsimusi. Ühest küljest on meile kõigile teada, mida tohib süüa ja mida mitte. Reaalses elus tekivad aga erinevad raskused- selleks ongi hea konsulteerida toitumisnõustajaga. Sellest vähem tähtis pole võimalus vahetada kogemusi teiste vanematega, igaühel on palju häid nippe.

 

Üldiselt äreval ajal oli meeldiv ka korraks pääseda välja igapäevasest rutiinist ning nautida kellegi teise poolt valmistatud toitu- täname „Nooruse“ teenindajaid ja kokkasid!

 

EFÜ soovib kõikidele liikmetele ja toetajatele ilusat jõuluootust ja rahu hinge!


Eelmine
EPIKoja elektrooniline üldkoosolek
Järgmine
Seedri puhketalus Toimub ühingu suvelaager